O Nás

Sme obchodná spoločnosť PuriBio s.r.o. (veľkoobchod a maloobchod) s vášňou pre kvalitnú a zdravú výživu zaoberajúca sa dovozom a distribúciou zdravých BIO potravín, CBD konopných produktov a kozmetiky, olejov lisovaných za studena, éterických olejov, pochutín, nápojov a korenín. Naša spoločnosť sa stala v roku 2021 výhradným distribútorom značky Diablo Sugar Free na Slovensku - Ide o kvalitné a zdravé sladké dobroty bez cukru vhodné pre diabetikov ale aj pre tých, ktorí chcú jednoducho znížiť príjem cukru a dopriať si niečo sladké.

PuriBio.sk je miesto, kde si určite vyberiete z ponuky kvalitných a zdravych produktov. Sme tím nadšencov, pre ktorých je hľadanie tých najzaujímavejších produktov z celého sveta nielen prácou, ale aj vášňou. Dôsledne si vyberáme naše produkty sami na základe kvality a chuti.

Snažíme sa rozširovať sortiment podľa náročností zákazníka a trhu. Predaj a objednávky riešime v čo najkratšom intervale pre spokojnosť zákazníka.

Prinášame vám výhradne originálne produkty, ktoré si môžete pohodlne nakúpiť cez náš e-shop www.puribio.sk. Snažíme sa o to, aby bola zákaznícka skúsenosť u nás rovnako príjemná ako pôžitok z našich produktov a výrobkov.

Váš Tím
PuriBio